Masz problem z zębami? Szukasz specjalisty?

Ortodonta Żary - Dental Clinic Jankowscy

Serdecznie witamy Państwa na naszej  stronie internetowej. Prowadzimy gaminet stomatologiczny z rodzinną tradycją. Ortodonta Żary – to profesjonalne usługi w rozsądnej cenie.

Jeśli mieszkasz w Żarach lub w niedalekiej okolicy, a ponadto masz problem stomatologiczny to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści zajmą się Tobą na najwyższym poziomie.

Zespół naszych lekarzy uczestniczy w szkoleniach, sympozjach naukowych oraz kursach w celu dalszego doskonalenia zawodowego i co więcej oferowaniu usług na najwyższym poziomie.

Cały czas poznajemy nowe materiały i sprzęt, który pojawia się na rynku i również wprowadzamy go do naszego gabinetu.

W zasadzie Stomatologia zachowawcza jest dziedziną zajmującą się usuwaniem próchnicy i wypełnianiem ubytków. Przede wszystkim do odbudowy wykorzystujemy materiały z najwyższej półki. Po drugie podczas odbudowy skupiamy się na szczelności oraz estetyce wypełnienia.

Dzieci to nasi mali pacjenci, co więcej w naszym gabinecie skupiamy się również na małych pacjentach. Po pierwsze wizyta nie musi wiązać się ze strachem przed wykonywanymi zabiegami. Po drugie każde dziecko rozpoczynające swoją przygodę w naszym gabinecie również ma prawo do wizyty adaptacyjnej. Poznaje wówczas swojego lekarza oraz oswaja się ze sprzętem i otoczeniem. Dodatkowo podczas tej wizyty rodzice dostają szczegółowe wskazówki dotyczące higieny jamy ustnej swojej pociechy.

Ogólnie rzecz biorąc w DENTAL CLINIC leczeniem dzieci zajmuje się lek. dent. Agnieszka Jankowska.

Naszym nadrzędnym celem jest Państwa zdrowy uśmiech! Stomatolog Żary – zapraszamy.

Lek. dent. Agnieszka Jankowska

Lekarz dentysta Agnieszka Jankowska - Dental Clinic Jankowscy, implanty żary, ortodonta ŻaryAbsolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, już w trakcie studiów czynnie udzielała się naukowo będąc członkiem koła naukowego Stomatologii Interdyscyplinarnej, współautorka pracy naukowej pt. „Zaburzenia budowy siodła tureckiego na bocznych zdjęciach telerentgenograficznych”. Praca ta zajęła pierwsze miejsce w Sesji Stomatologicznej XLIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Uczelni Medycznych w Szczecinie.

więcej informacji…

Lek. dent. Tomasz Jankowski

Lekarz dentysta Tomasz Jankowski - Dental Clinic Jankowscy, implanty żary, ortodonta ŻaryAbsolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W 2017 roku otworzył przewód doktorski. Współautor pracy naukowej pt. „Zaburzenia budowy siodła tureckiego na bocznych zdjęciach telerentgenograficznych” oraz artykułu pt. „Sella turcica anomalies on lateral cephalometric radiographs of Polish children” wydanego w brytyjskim czasopiśmie Dentomaxillofacial Radiology.

więcej informacji…

 


Ortodonta Żary – Dental Clinic Jankowscy zakres usług: